Kaba İşçilik Hizmeti

Projelerinizin yapım süreçlerinin tamamına destek vermekten gurur duyuyoruz. Bünyemizdeki uzman kadromuz ile kaba inşaat işçilik hizmetlerinizi güvenle sunuyoruz.

Evsa Mühendislik İstanbul başta olmak üzere bir çok projenin kaba işçilik hizmetini başarıyla tamamlamıştır. Bir çok yaşam alanı için güvenli yapılar inşaa etmiştir. Yaşam alanlarınıza katma değer katmıştır.

İnce İşçilik Hizmetleri

Projelerinizin son dokunuşunu yapmak bizim için mutluluktur. Kaba işçiliği bitmiş bir çok binanın ince işçilik hizmetini alanında uzman ekibimiz ile tamamlıyoruz. Projelerinizin en ince ayrıntısına kadar mimari özelliklerini yansıtması için çalışıyoruz.

Yaşam kalitenizi artıracak yapılar tasarlarken kendi dokunuşlarımız ile onları mimari ve mühendislik anlamında kusursuz hale getiriyoruz. Binanın görsel anlamda tüm güzelliğini çıkaran ince işçilik hizmetini de bu doğrultu da sağlıyoruz.

Taahhüt Hizmetleri

Yaptığımız projelerde kalite güvencesi en önemli unsurlardan biridir.

Geçerli standartlara uygun bir proje yapıldığından bu şekilde emin olabiliriz. Maliyetleri düşürmek adına, yanlış işlemler yapmak, imalatın projeye uygunluğu konusunda sakıncalar doğurmaktadır.

Evsa Mühendislik bu hususa önem göstermekte ve projelerin ilk adımından son adımına kadar işlemlerin en doğru yöntemlerle yapılması konusunda müşterilerine güvence vermektedir.

Cephe Yalıtım Hizmetleri

Evsa Mühendislik olarak, işçilik hizmeti tüm sunduğumuz bir çok projede dış cephe yalıtımı alanında hizmet sağladık.

Ana hizmet kollarımızdan birisini oluşturan yalıtım ve dış cephe işçiliğini Ytong gibi kaliteli ve 1. sınıf malzemeler ile tamamlıyoruz.

Binalarınızın soğuk ve sıcağa karşı dayanıklılığı artırıyor, ayrıca afetlere karşı yanma riskine karşı korunmasını sağlıyoruz.