GELECEK İÇİN MODERN YAPILAR TASARLIYORUZ

EVSA MÜHENDİSLİK HAKKINDA

İnşaat sektöründeki yolculuğumuz 2007 yılında İstanbul’da kurduğumuz Yeditepe İnşaat şirketi ile başlamıştır. Şirketimiz Başta İstanbul olmak üzere, tüm Türkiye’de bir çok projede alt yüklenici olarak rol almıştır. Daha sonra 2018 yılında inşaat alanında bilgi birikimini Evsa Mühendislik markası ile sektöre aktarmaya başlamıştır.

Firmamız, Başta Dış cephe, kaba ve ince işler olmak üzere, inşaatın bütün alanlarında hizmet vermeye gayret göstermektedir. Referans portföyünü oluşturan bir çok firmaya, dış cephe ve ince işçilik konusunda başarılı hizmetlerini sürdürmektedir.

Hızlı gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız ;
Yarının çalışmalarını bugünden tasarlayarak müşterilerine sunmaktadır.

Profesyonel ve kaliteli kadrosu ile çalıştığı tüm inşaat projelerini başarıyla teslim etmiştir. Cephe giydirme ve inşaat işçiliği sağlayan firmamız, kendini her geçen gün geliştirerek sizlere daha yaşanılabilir alanlar sunmak için fikirler üretmektedir.

Yaşam alanlarınızın daha kullanışlı ve daha konforlu hale gelmesi için çalışmaktadır ve çalışanlarımız işe alım sürecinden, çalışma stratejilerine kadar sürekli bu anlayış ile eğitilmektedir.

Ülke ekonomisine katma değer kazandırmanın yanı sıra, dünya standartlarında işçilik anlayışını benimsemektedir.